Zapraszam

Zapraszam do wspólnego praktykowania współczującej akceptacji i życzliwości dla siebie. Magia takiej akceptacji to życie wypełnione troską, zaangażowaniem, twórczością, głębokim spokojem i obfitością.

Zapraszam na warsztaty, szkolenia, wykłady, grupy kobiece.

17 marca 2019 r.
Warsztat Dwupunktu: Żyj nie czekając na życie.

Zapisy: Diana Poteralska-Łyżnik, 695333035,  kontakt@goodlifeacademy.pl
 

Każda chwila czekania na coś oddziela od życia. A przecież czekamy, tęsknimy za lepszymi światami, lepszymi doświadczeniami i lepszymi ludźmi. To czekanie, wypatrywanie „kwantowego cudu” ma sens tylko wtedy, gdy uznamy, że już jesteśmy w porządku, już teraz mamy wszystko, cały potencjał, ponieważ mamy… Siebie. Już teraz. Dopiero z tego miejsca możemy tworzyć wymarzone światy bez niebezpieczeństwa, że zewnętrzne osiągnięcia będą naznaczone brakiem i niespełnieniem. Właśnie stąd płynie odwaga w pokonywaniu lęków i odważnego przechodzenia od marzeń do działania.

Jak by więc to było, gdybyśmy nie czekając uznali, że już teraz mamy wszystko, aby wyruszyć w drogę po więcej? Jak byśmy się wtedy czuli? Jak wyglądało by nasze życie, każdy dzień?


Miejsce: Good Life Academy, Warszawa, ul. Paryska 6/8
Czas: 17 marca, godz. 11-18
Cena: 269 zł, dla powtarzających warsztat dwupunktu 188 zł, praktycy dwupunktu mogą przyjść tylko na drugą część ok godz. 13.30, cena 161 zł.