Książki z Wojciechem Eichelbergerem

Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska

Co z tym światem?, Wydawnictwo Drzewo Babel

Co z tym światem okładkaZ Wojciechem Eichelbergerem rozmawiamy o kondycji świata, czyli o kondycji każdego z nas. Zajmują nas takie zagadnienia jak ekologia, edukacja, stosunek do zwierząt, do ciała, do posiadania, do idoli.

Rozmawiamy o samotności, nieśmiertelności, mistrzach, eutanazji, Bogu, o końcu świata. Zadajemy pytania, szukamy odpowiedzi na najważniejsze pytania współczesności.

Tę książkę kupisz tutaj lub tutaj.

Mężczyzna też człowiek, Wydawnictwo Drzewo Babel

Mężczyzna też człowiekPytam Wojciecha Eichelbergera o mężczyzn; jak radzą sobie z wyzwaniami tak dynamicznie zmieniających się wzorców męskości i kobiecości. Jak się mają? Są z siebie zadowoleni? Do czego dążą? Czego pragną? Czego szukają? Jakie pytania sobie zadają? Jaki potencjał męskości realizują? Jak chcieliby zmienić ten świat? W jakim stopniu ważne są dla nich kobiety i dzieci? Czy są szczęśliwi, spełnieni? Do jakiego szczęścia i spełnienia dążą?

Tę książkę kupisz tutaj lub tutaj.

Siedem boskich pomyłek, Wydawnictwo Drzewo Babel

Siedem boskich pomyłekSiedem boskich pomyłek, czyli siedem grzechów głównych to pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, gniew, lenistwo. Z Wojciechem Eichelbergerem rozmawiamy o rozumieniu tych słabości: czym są? W czym przeszkadzają? Dlaczego się z nimi mierzymy? A co najważniejsze: jaki potencjał skrywają? Co pragnie się ujawnić i spełnić w konfrontacji z uniwersalnymi „grzechami” w nas?

Tę książkę kupisz tutaj lub tutaj.