Festiwal kobiet

Zapraszam na niezwykłe wydarzenie – Festiwal Kobiet – w pięknym miejscu, w Centrum Promocji Zdrowia Taraska w Aleksandrowie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Mam zaszczyt być jedną z prelegentek na Festiwalu. Przyjadę z wykładem „Złoto skryte w mroku” – o fascynującej sztuce integrowania naszego cienia, a także z warsztatem o archetypie Wielkiej Matki w naszej psyche. Już niedługo – 17-20 czerwca. Całe info na stronie www.festiwalkobiet.com.pl

Organizatorki – Tara, Olga i Diana tak piszą o swoim najnowszym „dziecku”:

„W najdłuższe i najpiękniejsze dni w roku, kiedy przyroda rozkwita w pełni, a słońce grzeje najmocniej zapraszamy wszystkie z Was do współdzielenia przestrzeni i czasu w naturze.

To będzie piękny czas. Czas celebracji i świętowania. Czas kobiet.

Stworzymy razem przestrzeń na wybrzmienie w najbardziej naturalny sposób wielu kobiecych jakości, też tych zapomnianych: słuchania, czucia, szacunku, mądrości, która płynie z podążania za sobą, swoją intuicją i łonem. Będziemy doświadczać bycia w kontakcie, kreacji, doświadczać przepływu, wolności i autentyczności. Każda z nas będzie mogła być ze sobą i w sobie, w swojej indywidualności i razem we wspólnocie, współdziałaniu, w kobiecej energii.

Ty – my – ja – wszystkie razem.

Ten festiwal powstał z głębokiego pragnienia serca, żeby w bliskości ze sobą i z Matką Ziemią czuć, bawić się i wzrastać. Z autentycznej tęsknoty, żeby boso chodzić po trawie, czuć powiew wiatru na skórze, pieszczotę wakacyjnego słońca. Odzyskać nasze ciała, naszą kobiecość, seksualność. Razem tańczyć, razem być, śmiać się, cieszyć. Doświadczać kobiecych jakości, podążając za swoją prawdą, naturalnie.

Kobiety, wolne, autentyczne, w pełni i rozkwicie.

Będziemy dzielić się swoimi umiejętnościami, doświadczeniami, odkryciami, sposobami radzenia sobie we współczesnym świecie. Pragniemy, aby każda z nas doświadczyła siostrzaności – wsparcia od innych kobiet i aby po raz kolejny dokonała odkrycia, że choć odmienne i różnorodne, na najgłębszym poziomie jesteśmy tym samym i możemy odnaleźć cząstkę siebie w historii każdej kobiety.

Podczas wielu warsztatów, ceremonii i spotkań będziemy docierać do swojej prawdy, do bycia sobą w swojej autentyczności, wychodząc z rywalizacji i dopasowania do trendów oraz wymagań innych. Będziemy odkrywać i przekazywać tajemnice świętej żeńskości, przywracać wiedzę o zdrowych, zagubionych współcześnie jakościach kobiecości i męskości, tak abyśmy mogły w pełni wziąć odpowiedzialność za swoje życie i szczęście.

Warsztaty, prelekcje, wspólne ceremonie, rytuały, koncerty, spotkania w kręgu, śpiew, taniec, muzyka na żywo. Ahhh… Całe mnóstwo dobroci i wspaniałe prowadzące!

Ufamy, że każda z Was znajdzie wśród tego bogactwa wiele dobrego dla siebie.”

Do zobaczenia!